Andrea Kalová

Portrétní fotografka

www.portretnifotografka.cz - 10. dubna 2017

Fotím nejen portréty a rodinné fotografie, ale i svatební fotografie, profilové foto, partnerské a těhotenské foto. Před focením Vám umím pomoci i s líčením. Vše nejlépe v lokalitě Praha, Středočeský kraj (Beroun).

Svět fotografie mne přitahoval od dětství. Možnost uchopit kouzlo prchavého okamžiku a touha zachytit neopakovatelné, se stalo mojí velkou vášní. Bezstarostné dětské tváře, jedinečná krása žen a síla rodinného štěstí mne zcela okouzlily. Pracuji s přirozeným světlem a snažím se o uvolněnou atmosféru, která podtrhne krásu jedinečného, zcela neopakovatelného momentu.

Podívejte do mé fotogalerie a pak už je jen na Vás, zda zvednete telefon, nebo mi napíšete mejlík. Společně vybereme, kdy, kde a jak zachytíme neopakovatelné chvíle Vašeho života. S sebou si vezměte úsměv, dobrou náladu, pohodu a „na pomoc“ Vaše miláčky. Ať už je to pletený slon od babičky, zamilované kšandy, dárek z lásky nebo čtyřnohý mazlíček. A nebojte se přijít všichni! Pozvěte i bratrance z pátého kolene a nezapomeňte na tetičku ze Šumavy.

Bude mi potěšením vytvořit pro Vás i Vaše příbuzné a potomky památku na celý život!